Про внесення змін до паспорта бюджетної програми на 2019 рік

Інформуємо про внесення змін до паспорта бюджетної програми на 2019 рік. Знайомитись з деталями Ви можете за посиланням: зміни
20.08.2019

1 рік малої приватизації в Україні: Львів – лідер за кількістю надходжень від продажу майна серед міст України

17 серпня 2019 року виповнився один рік, відколи держава і міста почали продавати своє майно в електронній системі ProZorro.Продажі. За цей час мала приватизація принесла всім 1,48 млрд гривень. З них міста України залучили до своїх бюджетів - 910 мільйонів гривень, з яких майже половину - 419 млн 231 тис грн отримав Львів.
19.08.2019

Оголошуємо відкриті електронні торги (комерційний конкурс) з метою надання в оренду трьох вільних нежитлових приміщень

Управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради оголошує комерційний конкурс з метою надання в оренду вільних нежитлових приміщень, які знаходяться у комунальній власності із використанням електронної торгової системи  ProZorro.Продажі.
14.08.2019

Оголошуємо некомерційний конкурс з метою надання в оренду вільного нежитлового приміщення

Управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради  оголошує некомерційний конкурс з метою надання в оренду  вільних нежитлових приміщень, які перебувають у комунальній власності.
14.08.2019

Повідомляємо про намір передати в оренду 11 об’єктів нерухомого майна

Особи, що бажають отримати зазначені об’єкти нерухомого майна у користування на підставі договору оренди, повинні повідомити до 28 серпня 2019 включно про свій намір укласти договір оренди способом скерування заяви про укладення договору на адресу управління комунальної власності департаменту економічного розвитку через Центр на
14.08.2019

Виїзд на об’єкт - нежитлові приміщення на вул. Т. Шевченка, 374

Сьогодні відбувся робочий виїзд начальника управління комунальної власності Інни Свистун, начальника управління освіти Зоряни Довганик, директора комунальної реабілітаційної установи змішаного типу “Львівський міський центр реабілітації “Джерело“ Зореслави Люльчак, представників комісії з питань комунального майна: О. Посипанко, Т. Ворка, Д. Чуниса на об’єкт, що розташований на вул. Т. Шевченка, 374.
06.08.2019

Інформація щодо наявності заборгованості у суб’єктів підприємницької діяльності, які мають укладені договори оренди ОКЕБ: МАФи та відкриті літні майданчики

Управління комунальної власності розміщує перелік орендарів, у яких наявна заборгованість по договорах оренди окремих конструктивних елементів благоустрою: малих архітектурних формах та відкритих літніх майданчиках станом на 30 липня 2019. Перелік боржників: 
06.08.2019

Як знайти: Інвентаризація комунальних підприємств на порталі "Відкриті дані".

 Інвентаризація комунальних підприємств оприлюднена на порталі "Відкриті дані" за посиланням, приклади: -  інвентаризація ЛКП "Львівтеплоенерго" - https://city-adm.lviv.ua/public-information?task=listcats&cat_id=2297  - інвентаризація ЛКП "Львівелектротранс" - https://city-adm.lviv.ua/public-information?task=...
31.07.2019

Проведення аукціону об'єкта без умов на вул. Героїв Крут, 9

1. Інформація про об’єкт приватизації:  Місцезнаходження об’єкта: м. Львів, вул. Героїв Крут, 9  Найменування об’єкта: нежитлові приміщення підвалу загальною площею 45,8 кв.м.   Опис об’єкта: нежитлові приміщення підвалу (під ХІ) загальною площею 45,8 кв.м розташовані у будинку № 9 на вул. Героїв Крут, у м.Львові.
29.07.2019