Некомерційний конкурс по оренді в Галицькому районі

Управління комунальної власності некомерційний конкурс з метою надання в оренду  вільних нежитлових приміщень, які перебувають у комунальній власності.

Заяви на участь в конкурсі приймаються до 01 червня включно через Центр надання адміністративних послуг м. Львова (пл. Ринок, 1, вхід праворуч надалі ЦНАП) або через його територіальні відділення (про районних адміністраціях м. Львова) згідно робочого графіку - для юридичних осіб і суб’єктів підприємницької діяльності.

Реєстрація претендентів конкурсу відбудеться в управлінні комунальної власності (м. Львів, пл. Галицька, 15 кім. 302) 09 червня з 09.30 до 10.30 год.

Конкурс  відбудеться 09 червня о 11.00 год.

Некомерційний конкурс                                                                                    

№п/п

Адреса об’єкта (вул.)

Поверховість

Площа (кв. м)

Базова (початкова) орендна  плата в місяць (без ПДВ)

Балансоутримувач

Галицький район

1.

М. Кривоноса, 33

напівпідвал

21,2

для мешканців будинку та громадських організацій – 267,83 грн., творчих працівників – 133,92 грн., для господарських потреб мешканців – 1 607 грн.

ЛКП «Старий Львів»

2.

Ф. Ліста, 6

мезонін

22,8

для мешканців будинку та громадських організацій – 326 грн., творчих працівників – 163 грн., для господарських потреб мешканців – 1 956 грн.

ЛКП «Цитадель-Центр»

Умови  некомерційного конкурсу.

Обов’язкова умова конкурсу: переможець некомерційного конкурсу проводить оплату послуг з незалежної оцінки об’єкта оренди, а також оплату за нотаріальне посвідчення договору оренди.

 Ознайомитись з об’єктами можна за місцем їх розташування.

Категорія Конкурси