Результати конкурсу щодо оцінки майна на вул. Личаківській, 5

Управління оголошує результати проведеного конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення оцінки об’єкта комунальної власності Львівської міської територіальної громади
06.09.2022

Конкурс щодо оцінки майна на вул. Грюнвальдській, 3

Інформуємо про проведення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення оцінки об’єкта комунальної власності Львівської міської територіальної громади, що підлягає приватизації способом викупу, а саме нежитлові приміщення у підвалі під індексами XIV, XV, XVI, XIX, XX, XXI загальною площею 62,8 кв. м. на вул. Грюнвальдській, 3.
06.09.2022

Конкурс щодо оцінки майна на вул. Личаківській, 5

Інформуємо про проведення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення оцінки об’єкта комунальної власності Львівської міської територіальної громади, а саме нежитлові приміщення у підвалі під індексами 48-1, 48-2, 48-3 загальною площею 25,5 кв. м. на вул.
08.08.2022

Результати конкурсу оцінювачів по ТзОВ КВЦД «Кассандра»

Управління оголошує результати проведеного конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення оцінки об’єкта комунальної власності Львівської міської територіальної громади, що  підлягає  приватизації  способом викупу.
30.06.2022

Конкурс щодо оцінки об'єкта оренди на пл. А.Міцкевича, 6/7

Оголошуємо конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення оцінки об’єкта комунальної власності Львівської міської територіальної громади, що  підлягає приватизації способом викупу.
11.05.2022

Результати конкурсу з відбору оцінювачів об'єкта оренди на вул. Б.Грінченка, 5

Управлінням проведено конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення оцінки об’єкта комунальної власності Львівської міської територіальної громади, що  підлягає  приватизації  способом викупу з компенсацією невід’ємних поліпшень, здійснених за час оренди. Переможем стало ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради». Об’єкт оцінки: нежитлові приміщення першого поверху загальною площею 6,1 кв. м на вул. Б.Грінченка, 5.
02.05.2022

Конкурс щодо оцінки об'єкта оренди на вул. Б.Грінченка, 5

Управління оголошує проведення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення оцінки об’єкта комунальної власності Львівської міської територіальної громади, що  підлягає  приватизації  способом викупу з компенсацією невід’ємних поліпшень, здійснених за час оренди.
27.01.2022

Повторний конкурс щодо оцінки об'єкта ТзОВ "Привокзальний ринок"

Управління комунальної власності оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної  діяльності, який будуть залучений до проведення оцінки об’єкта комунальної власності  м. Львова, що  підлягає  приватизації способом викупу. Назва об’єкта оцінки: нежитлові приміщення в двоповерховому критому ринку загальною площею 2470,5 кв.м
21.07.2021

Конкурс щодо оцінки об'єкта ТзОВ "Привокзальний ринок"

Управління оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який будуть залучений до проведення оцінки об’єкта комунальної власності м.Львова, що  підлягає приватизації способом викупу. Назва об’єкта оцінки: нежитлові приміщення в двоповерховому критому ринку загальною площею 2470,5 кв.м
29.04.2021

Перелік відібраних на конкурсі суб’єктів оціночної діяльності, яким надано право проведення незалежної оцінки майна

В управлінні комунальної власності відбулось засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки для здійснення функцій управління майном територіальної громади м. Львова (крім приватизації). Враховуючи конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт з оцінки майна комісія вирішила надати право проведення оцінки комунального майна 13 суб’єктам оціночної діяльності. 
18.09.2019