Продається будинок на вул. Є. Коновальця, 88

Інформуємо про продаж на аукціоні об’єкта малої приватизації комунальної власності м. Львова. На аукціон виставлено нежитлові приміщення підвалу, першого поверху та мезоніну загальною площею 250,8 кв. м, що знаходяться на вул. Є. Коновальця, 88. Стартова ціна цього привабливого об'єкта становить 5 253 540 грн.

Для можливості оглянути ці приміщення рекомендуємо звернутись до балансоутримувач ЛКП "Львівський ліхтар" за телефоном 237-33-04.

Усім зацікавленим радимо скерувати заяву до 20 листопада 2017 через територіальні Центри надання адміністративних послуг.

Коротка історична довідка.

Даний об’єкт є пам’яткою місцевого значення. Будинок № 88 зведений у 1904-1905 рр. як  власна вілла львівського скульптора та архітектора Михайла Маковича. Вілла збудована за участі Станіслава Деца. Сецесійний скульптурний декор виконаний М. Маковичем.

Будинок - цегляний, одноповерховий на високому цоколі, з мезоніном та горищем. Пам’ятка відповідає критерію автентичності (зберегла свою форму, планувальну структуру, архітектурний вистрій фасадів) та відображає розвиток архітектури і містобудування м. Львова періоду стилю сецесія.

Інженерні мережі – водостічна система,  каналізація, електрична мережа, опалення.

Інженерне обладнання – електроосвітлення, телефонізація.

Тож управління комунальної власності запрошує всіх охочих долучитись до купівлі цього привабливого об’єкта.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за посилання 

Категорія Аукціони