Продаж нежитлового приміщення на вул. Я.Стецька, 8

Оголошуємо приватизацію нежитлового приміщення першого поверху загальною площею 18,2 кв.м. за адресою: м. Львів, вул. Я. Стецька, 8.

1.Інформація про об’єкт приватизації.

 Опис об’єкта: Нежитлове приміщення першого поверху під індексами 14-1, 14-2, 14-3 загальною площею 18,2 кв.м. за адресою: м. Львів, вул. Я. Стецька, 8 відповідно до технічного паспорту виготовленого Обласним комунальним підприємством Львівської обласної ради "Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки" складений 24.02.2009, інвентарний номер 932. Вказаний об'єкт є нежитловим приміщенням першого поверху багатоповерхового житлового будинку (літ. А-5), що знаходиться в центральній частині м. Львова, Галицький район. Вхід до приміщень здійснюється через окремий вхід.

Балансоутримувач: ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради».

Телефон балансоутримувача: (032) 297-56-81.

Електронна адреса: lkp.arlmr@gmail.com.

Посилання для участі: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2020-11-26-000036-2.

2.Інформація про аукціон. 

Спосіб проведення аукціону: аукціон без умов.

Дата та час проведення аукціону: 18 грудня 2020 року, година, о котрій  починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09-00 до 18-00 години дня.

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» (зі змінами) та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 № 432  «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу» (зі змінами).

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні без умов, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19-30 до 20-30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16-15 до 16-45 години дня проведення електронного аукціону.

3. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта.

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні без умов:  

216 720(двісті шістнадцять тисяч сімсот двадцять) гривень 00 копійок.

Розмір гарантійного внеску: 21 672,00 грн без ПДВ.

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні із зниженням  стартової ціни: 108 360 (сто вісім тисяч триста шістдесят) гривень 00 копійок

Розмір гарантійного внеску:  10 836,00 грн без ПДВ.

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 

108 360 (сто вісім тисяч триста шістдесят) гривень 00 копійок

  • Розмір гарантійного внеску:  10 836,00 грн без ПДВ.
  • Розмір реєстраційного внеску: 944,60 грн з ПДВ.

4.Додаткова інформація.

5.Технічні реквізити інформаційного повідомлення.

Наказ управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської  міської  ради  від 18.11.2020 № 252 «Про затвердження умов  продажу  та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону без умов об’єкта малої приватизації за  адресою: м. Львів, вул. Я. Стецька, 8».

Унікальний КОД, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації,  в електронній торговій системі UA-AR-P-2020-11-13-000007-1

Період між аукціоном без умов та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

23 календарних дні від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою про приватизацію об’єктів малої приватизації.

Крок аукціону на аукціоні без умов: 2 167,20 грн. (1% від стартової ціни аукціону)

Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 1 083,60 грн. (1% від стартової ціни аукціону)

Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій, становить 3 кроки.

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/.

6.Перелік документів.

Категорія Аукціони