Результати проведеного комерційного конкурсу щодо оренди

18 березня в управлінні відбулися комерційний та некомерційний конкурси з метою надання в оренду вільних нежитлових приміщень, які знаходяться в комунальній власності. На ці конкурси виносились шість об’єктів нерухомого майна, які знаходяться у  Галицькому, Личаківському, Франківському та Сихівському районах.

Передача майна в оренду конкурентними способами дозволяє управлінню забезпечити збільшення надходжень коштів до бюджету. Так, внаслідок проведення комерційного конкурсу в бюджет міста помісячно поступатиме на 3,5 тисяч гривень більше, в порівнянні з початковою ціною.

В результаті проведення некомерційного конкурсу загосподарьованими стануть ще три нежитлові приміщення, що на вул. Барвінських, 4, площею 27,3 кв. м.; вул. О.Кониського, 1, площею 28,7 кв. м та на вул. Кастелівка, 16, площею 44,9 кв. м.

Внаслідок проведення комерційного та некомерційного конкурсів новими орендарями комунального майна стане шість суб’єктів та бюджет міста поповнюватиметься більше ніж на 20 тисяч гривень щомісячно.

Категорія Конкурси