Визначено переможців серед майданчиків системи ProZorro.Продажі для приватизації

За рішенням конкурсної комісії управління комунальної власності, яка відбулась 20 липня, визначено переможців серед операторів електронних майданчиків для організації проведення електронних аукціонів з продажу об'єктів малої приватизації м. Львова.

Конкурсна комісія, розглянувши  листи-підтвердження про проходження тестування електронного майданчика щодо відповідності вимогам електронної торгової системи ProZorro.Продажі,  досвід роботи у м. Львові та Україні загалом, приклади успішно проведених торгів, визначила переможцями конкурсу таких операторів електронних майданчиків:

  • ТзОВ "Національна Електронна Біржа"
  • Товарно-сировинна біржа "Галконтракт"
  • ТзОВ "Закупки.Пром.УА"
  • ТзОВ "Держзакупівлі.Онлайн"
  • ТзОВ "Електронні торги України"

Із переможцями конкурсу буде укладено договір співпраці з метою проведення електронних торгів у електронній торговій системі ProZorro.Продажі для організації проведення електронних аукціонів з продажу об'єктів малої приватизації м. Львова.

Особливу подяку висловлюємо Олексію Мовчану, менеджеру по роботі з органами місцевого самоврядування за інформаційну підтримку та допомогу щодо організації роботи управління комунальної власності Львівської міської ради в електронній торговій системі ProZorro.Продажі.

Категорія Аукціони